Instagram
Facebook
SMAKUJ ŻYCIE
Moda bez metryki

Książka “Życie ma smak” oraz kalendarz na rok 2017!

“Sztuka dobrego życia” Polecam!

W październiku 2012 Mariola Bojarska-Ferenc wydała trzecią autorską książkę – „Sztuka dobrego życia”. Każdy, komu temat dbania o zdrowie jest bliski będzie mógł zapoznać się z nowatorskimi dietami, korzystać z całodziennych, niskokalorycznych menu oraz poznać zalecenia specjalistów, którzy podpowiedzą m.in. jak radzić sobie ze stresem, czy cellulitem. Czytelnicy poznają także najnowocześniejsze formy ruchu, które pomogą poprawić kondycję i pozwolą pozbyć się zbędnych kilogramów.

Mariola Bojarska-Ferenc w dyskusjach ze specjalistami z dziedziny żywienia, uświadamia czytelnikom, jak stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia można zapobiegać rozmaitym dolegliwościom. Natomiast w rozmowach z gwiazdami filmu, estrady i politykami – m.in. Jolantą Kwaśniewską, Agnieszką Szulim, Anną Popek, czy Alicją Resich-Modlińską – zdradza czytelnikom ich sekrety dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.

W „Sztuce dobrego życia” autorka proponuje nowatorskie diety, m.in. oparte na gęstości energetycznej i odżywczej produktów. Dodatkowo, ponad 30 całodziennych, niskokalorycznych menu wraz z przepisami, ukierunkowanymi na zapobieganie najczęściej występującym kwestiom zdrowotnym, takim jak: np. bezsenność, czy cukrzyca. Przybliża także czytelnikom najnowocześniejsze formy ruchu takie jak: joga, medytacja, drums alive, pilates i wiele, wiele innych.

Mariola Bojarska Ferenc

Sztuka Dobrego Życia w rozmowie z Alicją Resich –Modlińską

Sztuka Dobrego Życia

KSIĄŻKA “KLUB 50+” WYDANA WE WRZEŚNIU 2015R

 

Mariola Bojarska-Ferenc – królowa polskiego fitnessu!

„Poradnik Klub 50+” – nowa książka!