Instagram
Facebook

Książki


TRENER ŻYCIA – wcześniej nieznane historie z jej życia.

TRENER ŻYCIA

Książka ma charakter coachingowi , zawiera prawdziwe, dotychczas nieznane historie z życia autorki, które stawały się impulsem do działania i przepustką do kariery.

***
TRENER ŻYCIA, to książka dla kobiet nowoczesnych, które mają apetyt na sukces ale równocześnie nie zamierzają rezygnować z posiadania rodziny, przyjaciół i rozwoju osobistego. Chcą być silne ale i modne, seksowne otwarte na życie oraz walczyć o swoje marzenia.
Autorka uważa, że z niczego w życiu nie trzeba rezygnować pod warunkiem, że odnajdziemy swój własny work life balanc. Przytacza przykłady z własnego życia i przekonuje, że dzięki przełamywaniu wewnętrznych barier i dobremu planowi na życie można spełnić się nie tylko jako kobieta biznesu ale także jako matka, żona i przyjaciółka.
Podpowiada jak troszczyć się o ciało, duszę i wizerunek, żeby być zdrową, zadowoloną z siebie i szczęśliwą. W książce znajdziecie prawdziwe, dotychczas nieznane historie z jej życia.


Smakuj życie

Smakuj życie

Mariola Bojarska-Ferenc, wie jak smakować życie i czerpać z niego garściami. Swoją życiową wiedzę pragnęła przekazać dzieciom. Dziś wie, że udało jej się to w stu procentach! Właśnie ukazała się jej ósma książka, którą napisała wraz z młodszym synem Aleksandrem. „Smakuj życie” to publikacja o wspólnym gotowaniu i biesiadowaniu, o odkrywaniu nowych smaków i otwartości na inne kultury. Ale przede wszystkim to książka o pielęgnowaniu więzi rodzinnych i wychowaniu dzieci na otwartych, ciekawych świata ludzi. Aleksander Ferenc dzięki swoim rodzicom jest też niewątpliwe empatycznym człowiekiem. Z jego inicjatywy część zysków autorów ze sprzedaży książki zostanie przekazana klinice BUDZIK.


Życie ma smak

Życie ma smak

Mariola Bojarska-Ferenc w kilku prostych krokach przybliża zasady prawidłowego odżywiania i podaje proste przepisy na zdrowe dania na każdą okazję. Książka „Życie ma smak” stanowi uzupełnienie autorskiej kolekcji dziennikarki. To też osobista relacja z odkrywania i zapamiętywania smaków życia.


Klub 50+

Klub 50+

Najnowsza książka Marioli Bojarskiej-Ferenc jest dedykowana kobietom 50 plus, które wciąż mają apetyt na życie, chcą za nim nadążać, być nowoczesne, modne i seksowne. Bo współczesna 50-latka jest zupełnie inna niż jej rówieśnica sprzed pół wieku! To kobieta aktywna zawodowo, ambitna, otwarta na nowe doświadczenia, nie rezygnuje z przyjemności, spełnia swoje marzenia. Czasem tylko brakuje jej impulsu do przeprowadzenia zmian, które pozwolą jej czerpać z życia pełnymi garściami. Ta książka daje taki właśnie impuls.

Korzystając z rad cenionych fachowców: lekarzy, dietetyków, psychologów i seksuologów – autorka podpowiada, jak w wieku dojrzałym zatroszczyć się o ciało i duszę, by być kobietą zdrową, zadbaną, zadowoloną z siebie i szczęśliwą. Pyta też znane Polki, aktorki, dziennikarki, jak one to robią, że ciągle są pełne energii, piękne i atrakcyjne. Dzieli się również z Czytelnikami własnymi doświadczeniami i najnowszą wiedzą, którą przywozi z zagranicznych kongresów fitness.


Sztuka dobrego życia

Sztuka dobrego życia

W październiku 2012 Mariola Bojarska-Ferenc wydała trzecią autorską książkę – „Sztuka dobrego życia”. Każdy, komu temat dbania o zdrowie jest bliski będzie mógł zapoznać się z nowatorskimi dietami, korzystać z całodziennych, niskokalorycznych menu oraz poznać zalecenia specjalistów, którzy podpowiedzą m.in. jak radzić sobie ze stresem, czy cellulitem. Czytelnicy poznają także najnowocześniejsze formy ruchu, które pomogą poprawić kondycję i pozwolą pozbyć się zbędnych kilogramów.

Mariola Bojarska-Ferenc w dyskusjach ze specjalistami z dziedziny żywienia, uświadamia czytelnikom, jak stosując odpowiednią dietę i prowadząc aktywny tryb życia można zapobiegać rozmaitym dolegliwościom. Natomiast w rozmowach z gwiazdami filmu, estrady i politykami – m.in. Jolantą Kwaśniewską, Agnieszką Szulim, Anną Popek, czy Alicją Resich-Modlińską – zdradza czytelnikom ich sekrety dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.

W „Sztuce dobrego życia” autorka proponuje nowatorskie diety, m.in. oparte na gęstości energetycznej i odżywczej produktów. Dodatkowo, ponad 30 całodziennych, niskokalorycznych menu wraz z przepisami, ukierunkowanymi na zapobieganie najczęściej występującym kwestiom zdrowotnym, takim jak: np. bezsenność, czy cukrzyca. Przybliża także czytelnikom najnowocześniejsze formy ruchu takie jak: joga, medytacja, drums alive, pilates i wiele, wiele innych.


Zatrzymaj czas

Zatrzymaj czas

Nie traktujcie tytułu tej książki jako polecenia ani rozkazu. Chciałam pokazać, że to od was zależy, w jakim tempie będzie tykał biologiczny zegar. Zrozumiałam to, kiedy w czterdzieste urodziny robiłam życiowy bilans i doszłam do wniosku, że nigdy nie czułam się lepiej. Mam: kochającego męża, dwóch wspaniałych synów, dobrą figurę, tysiąc pomysłów w sprawach zawodowych i energię, żeby walczyć o wprowadzanie ich w życie.
Tę energię zawdzięczam sportowi, który uprawiam od siódmego roku życia. Sprawdziłam na sobie, że ruch pomaga zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. Czyli: zatrzymać czas.


Cudowny ruch

Cudowny ruch

Poradnik dla pań w każdym wieku. Autorka, znana prezenterka i propagatorka zdrowego ruchu, opierając się na własnych doświadczeniach zdradza czytelniczkom tajemnice wiecznej młodości. Są tu ćwiczenia dla aktywnych zawodowo i zalatanych, a także dla domatorek i przeciwniczek ostrego sportu; są podpowiedzi zdrowego spędzania urlopu, zestawy posiłków, tabele kalorii.